top of page

FASON ÜRETİM

KENDİ MARKANIZLA KOZMETİK ÜRÜN MÜ ÜRETMEK İSTİYORSUNUZ ? 
ŞİMDİ BİZİMLE BAŞLAYABİLİRSİNİZ....

İLK ADIMI ATIN...

Hayaliniz bir marka oluşturmak mı ?

Yoksa sahip olduğunuz markanızımı geliştirmek istiyorsunuz?

BELGELENDİRME
PATENT VE FAYDALI MODEL
E-TİCARET

1

2

2

3

4

5

6

2

7

2

8

2

Kozmetik, kişisel bakım ve  Biyosidal ( antibakteriyel, dezenfektan ) ürünleriniz için bir Marka oluşturabilir ve istediğiniz ürünleri sizin adınıza üretebiliriz.

Markanızı profesyonel kozmetik ve cilt bakım ürünleri ile bütünleştirerek karlığınızı arttırabilirsiniz.

MARKA GELİŞTİRME

Kendi markanızın üretimine geçmeden önce markanız için fikrinizi ve onun vizyonunu geliştirerek işe başlayın. Vizyonunuzla ilerlemek, ürünleriniz arasında hangi ürünlerin bulunacağına karar vermenize yardımcı olacaktır. Her şey dahil bir güzellik ürün serisi, çizgisi veya cilt bakım serisi yapmak isteyebilirsiniz. İster yeni başlıyor olun ister mevcut bir işletmeyi genişletmeye hazır olun, lüks ambalajlı, kaliteli, iyi formülize edilmiş bir ürün serisi başarılı olmak için ihtiyacınız olan şeydir.COSMELYA BİYOTAKNOLOJİ A.Ş. markalaşma sürecinizde sahip olduğu profesyonel tecrübesi ile ürün gamınızın oluşturulmasından, ambalaj seçimine kadar her türlü konuda size destek olmaktadır. Piyasa taleplerini ve pazar eksiklerini sizlerle paylaşıp innovatif ürünler ve formülasyonlar ile işinizi ve markanızı oluşturmaya & büyütmeye yardımcı olmaktadır.

 

MARKA TESCİL

Size özel markanızı kimsenin kullanmasını istemiyorsanız Marka Tescili ile kendinizi ve markanızı koruyabilirsiniz. İlerde markanızın adını taşıyan benzer ürünler yada kendi markanızı başka yerde gördüğünüzde hukuki yaptırımlar uygulamak isterseniz marka tescilini almış ve işlemleri tamamlamış olmanız gerektiğini unutmayınız. Markalaşma sürecinizde en önemli olan konulardan biri olan Tescil süreci pek çok yeni marka yapan yatırımcılar için önemsenmeyen bir konudur. Ancak marka değeriniz arttıkça ve bilininirliğiniz arttıkça bu tescilin ne kadar önemli olduğu yatırımcılar tarafından zamanla çok daha dikkate alınmak zorunda kalınmaktadır. COSMELYA BİYOTAKNOLOJİ A.Ş. markalaşma sürecinizi sizinle birlikte yönetirken marka tescil hizmetlerinizi de adınıza başlatıp, takip ederek sonuçlandırmaktadır.

 

ÜRÜN GRUPLARI BELİRLEME

Markanızın stilini ve vizyonunu yansıtan ürünleri seçin. Sizin için hazırlayacağımız ürünlerin, formülasyonların ve ambalajların kalitesini görün. Ürünlerimizi test edin! Sizin için özel olarak seçilmiş örnekleyici setlerimiz, profesyonel kitlerdeki lüks formüllerle ve trend ürünlerle tanışmanıza yardımcı olacaktır. COSMELYA BİYOTAKNOLOJİ A.Ş piyasadaki güçlü referansları ve sonuç odaklı çalışma stratejisi ile markanızı oluştururken ihtiyacınız olan ürün gruplarının belirlenmesinde sizinle birlikte hayallerinizi profesyonel markalara çevirecektir.

AMBALAJ SEÇİMİ VE TASARIM

Ürünlerinize logo ve özel tasarımlar ekleyerek markanızı anında tanınabilir hale getirin. Anahtar teslim sıfırdan bir marka oluşturma hizmetlerimiz arasında yer alan ambalaj tasarımı, ambalaj seçimi ve etiket tasarımları konusundaki hizmetlerimizden sizde faydalanın. Hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi edinin. 

 

FORMÜLASYON VE ÜRÜN GELİŞTİRME  & NUMUNE ÜRÜN

Formülasyon kendi markanız ile yaptığınız ürünlerde en önemli noktalardan biridir. Rakipleriniz ile aradaki farkı açmak ancak ürünlerinizin formülasyonlarının kalitesi  ile gerçekleşebilir. COSMELYA BİYOTAKNOLOJİ A.Ş. dünyadaki tüm bilinen hammadde firmaları ile çalışmakta ve bu firmalardan alınan geri dönüşler doğrultusunda kendi özgün formülasyonlarını yaratmaktadır. Yeni trend ve innovatif bakış açılarını müşteri formüllerine yansıtan firmamız rakiplerinizden bir adım önde başlamanıza imkan vermektedir. Kendi Ar-Ge laboratuvarımızdaki zengin hammadde kütüphanemiz ile istediğiniz her türlü ürünü çalışıp geliştirme kabiliyetine sahip olan firmamız sizlere bu konuda da hizmet sunmaktadır. 

ÜRETİM

Onaylanan formülasyon ve numune hazırlama çalışmaların ardından üretim basamağına geçilmektedir. Seçilen ambalajların tedarik edilmesi ile başlanan üretim süreci, hammadde ve etiket  tedarikleri ile devam etmektedir. Tamamlanan hammadde ve yarı mamuller planlanan tarihte üretime alınır. GMP standartlarındaki üretim tesislerinde üretim gerçekleştirilir. COSMELYA BİYOTAKNOLOJİ A.Ş. profosyonel ve tecrübeli kadrosu ile üretim sürecinin her aşamasında yer almakta ve yönetmektedir. Üretilen  özel markalı ürünleriniz kalite kontrol süreçlerinin tamamlanmasının ardından size transfer edilmektedir.

BİLDİRİM , RUHSATLANDIRMA İŞLEMLERİ.

Özel markalı ürünler üretiminde bir fikir ile başlayan yolculuk ;barkod alım işlemleri , marka tescil işlemleri ile devam ederken üretim basamağına kadarki süreçle yol alır. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri üretim ve piyasaya sürüm basamaklarından önce bildirim işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir. COSMELYA BİYOTAKNOLOJİ A.Ş. sizin için tüm bildirim işlemlerini sizin adınıza tamamlayarak iş yükünden kurtulmanızı sağlar.

BELGELENDİRME

Özel markanızın satışı ve ihracatı için ihtiyacınız olan tüm belgelendirme ve izin prosedürlerinin tamamlanmasında COSMELYA BİYOTAKNOLOJİ A.Ş. yanınızda.

mg
mt
ügb
amb
formül
üretim
ruhsat

9

2

bottom of page